button_phone

Çevrimiçi Gizlilik Politikası

KULLANIM ŞARTLARI

 • Bu kullanım şartları ve koşulları ("Şartlar"), Artı Global ve bağlı kuruluşları ("Artı Global") tarafından sağlanan Artı Global.net web sitesini ("Site") kullanımınız için geçerlidir. Artı Global, bu sitedeki bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Artı Global, herhangi bir bilgiyi ve / veya tüm bilgileri (Şartlar dahil) değiştirme hakkını saklı tutar. Artı Global bu tür değişiklikleri yaparsa, gözden geçirilmiş belgeler bu Sitede yayınlanacak ve yayın tarihi güncellenecektir. Ancak, Artı Global doğrudan size başka türlü bir bildirim sunmayacaktır. Durumlarından haberdar olmak için durumunuzla ilgili tüm belgeleri periyodik olarak kontrol etmenizi içtenlikle tavsiye ederiz.

GARANTİ REDDİ

 • Burada bulunan tüm materyaller, garanti olmadan "OLDUĞU GİBİ" sağlanmaktadır. Artı Global, açıkça belirtilmiş veya yasal olan, belirli bir amaca uygunluk, unvan ve ihlal etmeme yanı sıra verilerin kullanılabilirliği, doğruluğu veya içeriğine veya diğer bilgilere ilişkin garantiler de dahil olmak üzere, her türlü satılabilirlik koşulları dahil olmak üzere her türlü garantiyi reddeder. Artı Global, Sitenin veya içerdiği işlevlerin, özelliklerin veya içeriğin zamanında, güvenli, kesintisiz veya hatasız olacağını veya kusurların düzeltileceğini garanti etmez. Artı Global, Siteyi kullanımınızla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek arızalardan, hatalardan, kazalardan veya diğer olumsuz olaylardan sorumlu olmayacaktır. Bu Sitenin materyallerinin kullanımı kendi takdirinize bağlı ve risk altındadır ve veri kaybıyla sınırlı olmamak kaydıyla, bilgisayar sisteminizdeki herhangi bir hasardan yalnızca siz sorumlu olursunuz. Site veya herhangi bir içerik veya işlevden memnun değilseniz, siteye erişiminizi kesmelisiniz.

SORUMLULUK SINIRLAMASI

 • Artı Global, önceden bilgilendirilmiş olsa bile, hiçbir koşulda, dolaylı veya sonuçsal olarak hiçbir zarardan sorumlu olmayacaktır; zira Artı Global önceden bilgilendirilmiş olsa bile, kazanç veya gelir kaybı ve / veya mevcut malların veya malzemelerin kullanımından kaynaklanan zararlar. Bu gibi zararların olasılığı.

KULLANICI DAVRANIŞI

 • Siteyi kullanırken şunları yapamazsınız:
 • "İşbu Şartların herhangi bir hükmünü ihlal eden herhangi bir materyali Siteye yükleyin, yayınlayın veya yayınlayın veya yayınlayın," Başka bir kullanıcıyı Siteyi kullanmasını ve keyfini çıkarmasını kısıtlayın veya engelleyin; "Kendinizi harekete geçin veya başkalarına kendilerini cezai bir suç teşkil edecek veya hukuki sorumluluğa yol açacak şekilde; "Başka herhangi bir kişi ya da kuruluşla ilişkinizi taklit etme ya da yanlış beyan etme;" Ticari amaçlarla Sitede edinilen bilgileri ya da diğer materyalleri herhangi bir şekilde yayınlayın, yayınlayın, yayınlayın, iletin, çoğaltın, dağıtın ya da herhangi bir şekilde istifade edin. bu tür bilgi veya diğer materyallerin sağlayıcısı); "Spam yapma veya su baskını yapma veya Sitede diğer bilgisayar sistemlerine yetkisiz erişim sağlama girişimi."
 • Artı Global, hakkı saklı tutar, ancak Site'yi izlemek ve herhangi bir hukuka, düzenlemeye veya diğer hükümet talebine cevap vermek için gerekli veya uygun olduğunu düşündüğü herhangi bir bilgiyi Sitenin izlenmesi ve herhangi bir mahkeme celbi veya başka bir yasal sürece uyum sağlaması için herhangi bir yükümlülük üstlenmez. Siteyi doğru bir şekilde, kendimizi veya kullanıcılarımızı korumak veya Artı Global'un kendi karar verme yetkimiz dahilinde belirlediği diğer nedenlerden dolayı. Artı Global, tamamen veya kısmen, kabul edilemez, istenmeyen, uygunsuz veya bu Şartları ihlal ettiğimiz herhangi bir bilgiyi veya malzemeyi çıkarma veya reddetme hakkını saklı tutar. Artı Global, Site kullanımını herhangi bir zamanda askıya alabilir veya feshedebilir.

YAZILIM İNDİR

 • Bu Siteden indirilebilecek herhangi bir yazılım Artı Global ve / veya tedarikçilerinin telif hakkıyla korunan eseridir. Bu yazılım, yazılıma eşlik eden Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'nin (EULA) ilgili şartlarına uygun olarak kullanılacaktır. Yazılımın ilgili EULA'ya uygun olmayan şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır.

İÇERİK KULLANIMI

 • Bu Sitede bulunan tüm bilgi, iletişim, yazılım, komut dosyası, fotoğraf, metin, video, grafik, müzik, ses, görüntü ve diğer materyaller (topluca "İçerik" olarak anılacaktır) bilgilendirme amaçlı ve ticari olmayan veya kişisel olarak kullanılabilir. Malzemelerde değişiklik yapmamanız ve malzemelerde bulunan tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet uyarılarını saklı tutmanız koşuluyla sadece kullanım içindir. Sitenin içeriğini Artı Global'un önceden yazılı izni olmadan ticari amaçlarla kullanamazsınız. Bu Siteden herhangi bir İçeriğin yetkisiz bir şekilde kopyalanması, görüntülenmesi veya başka bir şekilde kullanılması, yerel ve / veya uluslararası mevzuatın ihlali anlamına gelir ve federal ve eyalet kanununun tam kapsamına kadar takip edilebilir. Artı Global'a herhangi bir siteden bağlantı izni gerekli değildir,

TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKALAR

 • Tüm ürün ve marka adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Artı Global'un ticari markası bilgileriniz için sağlanır ve Artı Global size bu yazılımı kullanma yetkisi vermez. Bu sitedeki tüm materyallerin telif hakkı Artı Global veya malzemenin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Başlık veya fikri mülkiyet hakları size aktarılmaz, ancak Artı Global'un veya orijinal yaratıcının tam ve eksiksiz hakları ve unvanı kalır.

ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELERİNE BAĞLANTI

 • Bu Site diğer üçüncü taraf sitelere bağlantılar sağlayabilir. Artı Global, bu Sitede erişebileceğiniz başka herhangi bir site hakkında herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Bağlı herhangi bir sitenin veya bağlantılı bir sitede bulunan herhangi bir bağlantının içeriğinden Artı Global'un sorumlu olmadığını kabul edersiniz. Bu Sitede, üçüncü şahısların herhangi bir ismine, markasına, ürününe veya hizmetine ya da üçüncü taraf sitelere ya da bilgilere olan hipermetin linklerine yapılan atıflar sadece size kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve Artı Global tarafından bu sitelerin ya da içeriğin onayı ya da onaylamasın. Bu sitelerde sunulan ürünler, reklamlar veya diğer materyaller. Artı Global'un doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul ve taahhüt etmektesiniz.

UYGULANABİLİR YASALAR

 • Bu site Amerika Birleşik Devletleri içinden Artı Global tarafından işletilmektedir. Artı Global, Site materyallerinin başka yerlerde kullanıma açık olduğunu ve içeriğinin yasa dışı olduğu bölgelerden bunlara erişimin yasak olduğunu beyan etmez. Bu siteye başka yerlerden erişmeyi seçenler bunu kendi riski altında yapar ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumludur. Kullanıcı, Site'nin malzemelerini ABD ihracatını veya diğer yasa ve yönetmelikleri ihlal ederek kullanamaz veya aktaramaz. Şartlara ilişkin herhangi bir iddia, Kaliforniya Eyaleti Kanunları ile yönetilir.

VERİ KONUSU HAKLARI

 • Artı Global, Sitenizde size verilen kişisel bilgileri (örn. İsim, e-posta, telefon numarası, vb.) Veya Site kullanımınız sırasında toplanan bilgileri (örn. IP adresi, konum bilgisi, site kullanım verileri vb.) İletişim ve analitik amaçlar.
 • Kişisel verilerinizi yalnızca yasal bir dayanağa sahip olduğumuz yerlerde işleyeceğiz. Yasal dayanak, topladığımız ve kişisel verilerinizi kullanmamızın gerekçelerine bağlı olacaktır. Kişisel verilerinizi şu şekilde işleyebiliriz:
  • Kişisel verilerinizi kullanarak bize izin verdiniz;
  • Yasal bir zorunluluğa uymamız gerekiyor;
  • operasyonel meşru menfaatlerimizde.
 • Verilerinizi, işlenmekte olduğu amaca ulaşmak için gerekenden daha uzun süre tutmayacağız. Uygun saklama süresini belirlemek için kişisel verilerin miktarını, niteliğini ve duyarlılığını, işlediğimiz amaçları ve bu amaçları başka yollarla elde edip edemeyeceğimizi değerlendiririz. Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek veya şikayetler, sorgular ile ilgilenmek ve bir hak talebinde bulunulması durumunda yasal haklarımızı korumak için kişisel verileri saklamamız gereken süreleri de dikkate almalıyız. Kişisel verilerinize artık ihtiyaç duymadığımız zaman, güvenli bir şekilde sileceğiz veya yok edeceğiz.
 • Siz bir Veri Konusu olarak, hakkınız var:
  • Sizinle ilgili kişisel bilgileri tutup tutmadığımızı ve eğer öyleyse, bu bilgilerin ne olduğunu ve neden tuttuğumuzu / kullanmamıza dair bilgi isteyin.
  • Kişisel bilgilerinize erişim isteğinde bulunun. Bu, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin bir kopyasını almanızı ve yasal olarak işlediğimizi kontrol etmenizi sağlar.
  • Hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin düzeltilmesini isteyin. Bu, düzeltmiş olduğunuzla ilgili eksik veya yanlış bilgilere sahip olmanızı sağlar.
  • Kişisel bilgilerinizin silinmesini isteyin. Bu bize, işlemeye devam etmemizin iyi bir nedeni olmayan kişisel bilgileri silmemizi veya kaldırmamızı sağlar. Ayrıca, kişisel bilgilerinizi işleme koyma hakkınızı kullandığınız yerden silme veya kaldırma talebinde bulunma hakkına da sahipsiniz (aşağıya bakınız).
  • Kişisel bilgilerinizin meşru bir menfaate (ya da üçüncü bir tarafın) bağlı olduğumuz ve bu durumun işlenmesini amaçlayan bir durumunuz olduğu durumlarda, kişisel bilgilerinizin işlenmesine yönelik nesne. Kişisel bilgilerinizi doğrudan pazarlama amacıyla işlediğimiz yere itiraz etme hakkına da sahipsiniz.
  • Profil oluşturma da dahil olmak üzere otomatik karar alma nesnesine, bu sizin kişisel bilgilerinizi veya profilinizi kullanarak herhangi bir otomatik karar verme işlemine tabi tutulmayacaktır.
  • Kişisel bilgilerinizin işlenmesinin sınırlandırılmasını isteyin. Bu, sizin hakkınızdaki kişisel bilgilerin işlenmesini askıya almamızı talep etmenizi sağlar; örneğin, doğruluğunu veya işlenme nedenini belirlememizi istiyorsanız.
  • Kişisel bilgilerinizin elektronik ve yapılandırılmış bir formda size veya başka bir tarafa aktarılmasını talep edin. Bu, verilerinizi bizden elektronik olarak alınabilen bir biçimde almanızı ve verilerinizi elektronik olarak kullanılabilir bir biçimde başka bir tarafa aktarabilmenizi sağlar.
  • Onayı iptal et. Kişisel bilgilerinizin herhangi bir zamanda belirli bir amaç için toplanması, işlenmesi ve aktarılması için onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz. Onayınızı geri çektiğinize dair bir bildirim aldığımızda, yasada bunu yapmak için başka bir meşru temelimiz olmadıkça, bilgilerinizi ilk başta kabul ettiğiniz amaç veya amaçlar doğrultusunda işleme koyamayacağız.
 • Bu haklardan herhangi birini kullanmak istiyorsanız, lütfen [email protected]ı Global.net adresinden e-posta ile bize ulaşın. Yasal istek yanıt süresi bir aydır.
 • Kimliğinizi doğrulamamıza ve bilgilerinize erişim hakkınızın (ya da diğer haklarınızdan herhangi birini kullanabilmeniz için) emin olmanıza yardımcı olmak için sizden özel bilgi talep etmemiz gerekebilir. Bu, kişisel bilgilerin, alma hakkına sahip olmayan herhangi bir kişiye açıklanmamasını sağlamak için uygun bir başka güvenlik önlemidir.

SORULARI

 • Artı Global'un gizlilik politikası veya diğer yasal yönergelerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın .