Erp Entegrasyon

Nebim , Mikro , Link , Logo Erp Entegrasyonu

Müşterilerimizin organizasyonları içerisinde kullandıkları erp, crm veya benzeri yazılımları ile entegre çalışabilen performanslı entegrasyon sistemleri geliştiriyoruz.

Mikro, Nebim V3, Nebim Winner,Logo, Link Güneş gibi paket programlardan alınan verilerin size özel şekilde görünmesi için özel raporlar yardımı ile entegre çalışan güçlü yazılım alt yapıları teslim ediyoruz.

Verileriniz Tek Bir Merkezde Toplansın!

  • Firmaların muhasebe, finans, maliyet, stok, ürün, cari hesaplar gibi bilgilerini sakladıkları ve bu veriler ışığında belirli operasyonları yönettiğini biliyoruz.
  • Kullandığımız ana yazılımlara ek olarak e-ticaret siteleri, saha satış yazılımları, sayım-üretim yazılımları, depo yazılımları ve diğer operasyonel hızı ve yetenekleri geliştirmek amacıyla kullanıkları yazılımlar da mevcuttur.
  • Bu yazılımların kullanmakta olduğumuz, Nebim V3, Logo Tiger, Logo Go, Mikro V14, Mikro V15, Microsoft Dynamics Crm, Microsoft Dynamics AX gibi yazılımlara işledikleri verileri aktarması kritik önem taşımaktadır.
  • Artlo Global Yazılım kullandığınız sistemleri tek bir yerden yönetmenizi sağlayacak özel yazılım çözümleri üretmektedir.