Teknoloji ve Sistem Danışmanlığı

Danışmanlık Hizmetleri

Artı Global BT Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sunmaktır. Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Proje Yönetim Hizmetleri

Artı Global ile Profesyonel Destek Anlaşması imzalayarak riskli gördüğünüz BT alanlarınız ve marka bağımsız tüm ürünleriniz için, profesyonel ve sertifikalı mühendislerimiz sayesinde, sizlere kurumsal çözümler üretir.

Ağ Teknolojileri

Sözleşmeli müşterilerin genel yazılım ve donanım envanterleri güncel olarak tutularak, servis kalitesi ve hızı artırılır.

Bilgi Güvenliği

Günümüz dünyasında etkili işleyen bir bilgi güvenliği olmadan hiçbir kurum veya kuruluş varlığını uzun süre koruyamaz. Kurumların bilgi güvenliğinin arttırılması ve olası tehtidlerin en aza indirgenmesi adına uzman ekiplerimizde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Artı Global olarak, asıl uzamanlık alanlarımızdan birisi olan Envanter Yönetim yazılımımız AssetPlus hakkında müşterilerimize sağladığımız artılar hakkında bilgilendirme ve sunumlar yapmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin BT veya harici tüm sahip olduğu envanterlerinin yönetiminin nasıl yapılabileceğini aktarmakta, eğitimlerini vermekte ve ihtiyaç duyulması halinde sistemlerine entegre ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmekteyiz.